Czym zastąpić szafkę nocną?

Czym zastąpić szafkę nocną?

Szafka nocna bardzo przydaje się w sypialni, wręcz przez niektórych jest ona uważana za jeden z niezbędnych elementów w tym pomieszczeniu. Mamy jednak dla Ciebie dzisiaj propozycję zastąpienia takowej szafki, która powinna Ci się spodobać, o ile lubisz nowoczesne i stylowe rozwiązania.

Nietypowe szafki nocne

Zapewne jak każdy, tak i Ty również wykorzystujesz szafkę nocną jako miejsce, gdzie możesz położyć sobie książkę, okulary czy budzik. Jednakże do tego typu zastosowań możesz użyć innych zamienników, które doskonale się sprawdzą i cały czas będą budziły pozytywne wrażenia.

Warto w tym miejscu wspomnieć np. o montowanych w konstrukcję łóżka specjalnych półek, które doskonale się sprawdzą ww. sytuacjach.

Dowolne elementy wyposażenia jako szafka nocna

Koniecznie należy powiedzieć, że w roli szafki nocnej możesz wykorzystać krzesło czy też niewielki piętrowy wózek na kółkach. Bardzo często stosowane są również pudła i skrzynie, ale tak naprawdę jesteś ograniczony wyłącznie Twoją inwencją twórczą. Niekiedy rolę szafki nocnej mogą odgrywać także specjalnie zaprojektowane wnęki nad łóżkiem, które to z roku na rok mają coraz większą popularność.

Najlepsze jest to, że do tego wszystkiego nie potrzeba szczególnie wielkich nakładów finansowych, ani czasowych. Wystarczy trochę chęci i będziesz miał bardzo dobre rozwiązanie w ramach szafki nocnej.

Tego typu rozwiązania są idealne, kiedy masz do zaaranżowania niezbyt duże pomieszczenie sypialne. Wtedy oszczędność miejsca zawsze powinna być ważna. Dzięki temu unikniesz przytłoczenia i zagracenia sobie pokoju.

2 Komentarzy

  1. Grzesiek

    Bardzo fajne pomysły, w sumie to nigdy nie wpadłam na to, żeby w taki sposób na to patrzeć

  2. jurek

    u mnie wygrywają tradycyjne rozwiązania, ale może kiedyś skorzystam z porad tutaj zamieszczonych, bo źle to nie brzmi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *