Narożniki tylko do kąta? – udowadniamy, że tak nie jest

Narożniki tylko do kąta? – udowadniamy, że tak nie jest

Wygodne narożniki są jak najbardziej obecne w polskich salonach i nie tylko. Można na nich spędzać czas z rodziną na dyskusjach lub oglądaniu telewizji. Dzięki swoim szerokim rozmiarom są wręcz idealne do tego, aby się zrelaksować i odpoczywać po ciężkim dniu pracy. Dla wielu problemem mogą być rozmiary narożnika, gdyż do najmniejszych to one zdecydowanie nie należą. Niemniej jednak są i na to sposoby.

Dlaczego wiele osób omija narożniki?

Z jednej strony narożniki są bardzo praktycznym i przydatnym meblem, jednakże wspominana wyżej wielkość w niektórych przypadkach je dyskwalifikowała w wielu mieszkaniach. Przyjęło się, że narożniki są przeznaczone jedynie do ustawienia w kącie. Ich specyfika opiera się przeważnie o to, że nie ma tutaj zbyt wielu opcji konfiguracji, albo stawiasz narożnik z lewej albo z prawej.

To właśnie brak realnego wpływu na dowolne ustawienie jest mocno zniechęcającym elementem w przypadku narożników. Wydawać by się więc mogło, że gdyby dało się ominąć tą jedną wadę, to znacznie rozwiązałoby to problemy wielu osób.

Meble modułowe jako lekarstwo na wszystko  

Tego typu rozwiązania są na rynku obecne już od dawna, niemniej jednak dopiero od pewnego okresu czasu przeżywają pewnego rodzaju rozkwit. Nie można narzekać na brak różnych wersji kolorystycznych i mnogość konfiguracji. Dzięki temu będziesz mógł nimi bez większych problemów zarządzać i ustawiać dokładnie tak, jak Tobie pasuje.

Dzięki zastosowaniu prostej stylistyki można je z łatwością wpasować w zasadzie do każdego aranżowanego wnętrza. Co więcej, meble modułowe pasują doskonale do różnych styli, czyli sprawdzą się zarówno w nowoczesnym podejściu, jak i tym nieco bardziej klasycznym.

Kiedy zdecydujesz się na zastosowanie w swoim mieszkaniu narożników modułowych, wtedy zniknie problem jego masywności i kiepskiej mobilności. Teraz możesz ustawić go w jednym kawałku w danym miejscu, lub po prostu rozplanować poszczególne moduły po całym pomieszczeniu.

Wielkie możliwości dla każdego pomieszczenia

Poprzez zastosowanie narożników modułowych nie ma problemów z kształtowaniem wolnej przestrzeni w danym pomieszczeniu. Jest to szczególnie przydatne wtedy, kiedy chcesz np. uzyskać nieco więcej miejsca, ponieważ przychodzą do Ciebie znajomi na wieczór.

2 Komentarzy

  1. Dawid

    Powiem szczerze, że pierwsze słyszę i chętnie bliżej się zapoznam z tym tematem, bo czuję, że to tego szukam

  2. sara

    Koleżanka sobie ostatnio sprawiła tego typu meble i bardzo mi się podobają, ona też jest zadowolona, bo można je łatwo dopasować do potrzeb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *